VC SC3N-32VSM /w Stand
The VC SC2N-32VSM Vape Shop-Media is the newest line of VC machines to be introduced into the US. It is an unattended CBD store! It is as a mobile kiosk instead of a brick and mortar Smoke or Vape Shop, complete with a huge 32” media touch screen which allows the operator the ability to advertise the products in the machine or to capture additional revenue by selling advertising!
Picture Condition
N - New
Credit Card
Custom Graphics
Warranty
- OR -
IMPORTANT:
Weight 397 lbs
Dimensions D 27.56" x W 27.56" x H 78"